Osztrák jégkorongliga - Nyert a Fehérvár, életben a továbbjutási remények
...
A 14 ponttal az alsóház ötödik pozíciójában álló székesfehérvári együttes a középszakasz szombati zárófordulója előtt két pontra megközelítette cseh riválisát, amely az alsóház 3., negyeddöntőbe jutást érő helyét foglalja el. Másik vetélytársa, az Innsbruck házigazdaként hosszabbításban 3-2-re kikapott a Linztől, így ugyancsak 16 pontos. A Fehérvár Linzben zárja a középszakas...
2020-02-27 21:52:07
Osztrák jégkorongliga - Hazai jégen nyert a Fehérvár
...
A székesfehérvári csapat a második harmadban ötven másodperc alatt szerzett két góllal döntötte el a mérkőzést, így 34 találkozó után 47 ponttal nyolcadik a ligában. A házigazdák kanadai-horvát kettős állampolgárságú kapusa, Michael Ouzas 36 lövést hárított.
Eredmény (a sorozat honlapjáról):Hydro Fehérvár AV19-HC Orli Znojmo (cseh) 4-0 (0-0, 2-0, 4-0)--------------------...
Sport 220.00: Lósport, Kincsem+ Tuti
Eurosport 113.05/15.15: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, női 10 km-es klasszikus, tömegrajtos verseny, Val di Fiemme 13.45: Síugrás, világkupa, Négysáncverseny, 3. állomás, selejtező, Innsbruck

...
A fehérvári együttes kétszer egyenlített - 0-1 és 1-2 után -, de a vendégek második harmad végén, majd a harmadik játékrészben lőtt két-két gólja már válasz nélkül maradt hazai részről.
A Fehérvár jól kezdte a szezont - három győzelem és egy vereség -, a mostani viszont már sorozatban a negyedik veresége volt.
Eredmény (a sorozat honlapja szerint):Hydro Fehérvár AV1...
2019-10-06 20:22:17
1
Címkék: Fehérvár Linzben, Michael Ouzas, Hydro Fehérvár AV19-HC Orli Znojmo, Kaposvári KK-DEAC, Kincsem+ Tuti, Budapest-Győri Audi ETO KC, Premier League, Liverpool-Sheffield United, Hydro Fehérvár AV1, továbbjutási remények, alsóház ötödik, középszakasz szombati, székesfehérvári csapat, második harmadban, házigazdák kanadai-horvát, sorozat honlapjáról, fehérvári együttes, vendégek második, harmadik játékrészben, mostani viszont, negyedik veresége, sorozat honlapja, székesfehérvári, hosszabbításban, négysáncverseny, állampolgárságú, megközelítette, jégkorongliga, zárófordulója, negyeddöntőbe, házigazdaként, pozíciójában, továbbjutási, játékrészben, középszakasz, tömegrajtos, középszakas, egyenlített, honlapjáról, vetélytársa, negyedszer, klasszikus, sorozatban, kosárlabda, labdarúgás, házigazdák, liverpool, nyolcadik, ugyancsak, világkupa, riválisát, innsbruck, találkozó, sheffield, selejtező, harmadban, jégkorong, másodperc, csütörtök, digisport, mérkőzést, kézilabda, fehérvári, kaposvári, eurosport, fehérvár, honlapja, győzelem,